BAKANLIĞIMIZ BAŞDANIŞMANINDAN DEVREK'TE PANEL

Ticaret Bakanlığımız Başdanışmanı Sayın Cihat ALAGÖZ “Devrek'in Dünyadaki Ayak İzleri” Programında Sunum Yaptı.

                Ticaret Bakanlığımız Başdanışmanı Sayın Cihat ALAGÖZ 29. Devrek Baston ve Kültür Festivali etkinlikleri kapsamında 19.08.2018 Pazar günü Devrek Belediyesi ve ZONDEF tarafından organize edilen ve Moderatörlüğünü ZONDEF Genel Başkanı Sayın Gurbet Altay'ın yaptığı Devrek in dünyadaki ayak izleri panelinde sunum gerçekleştirmiştir.
                Başdanışmanımız sayın Cihat Alagöz özelde Devrek ilçemizin ve Zonguldak ilimizin genelde ülkemizin geleceğe yönelik daha iyi noktalara gelmesi adına görüş ve önerilerini sunarak katılımcıların istifadesine sunmuştur.
                 İl Müdürümüz İsmail Maden’ in Başdanışmanımız Sayın Cihat Alagöz’e eşlik ettiği programda diğer panelistlerin yanı sıra, Zonguldak Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR, Zonguldak Milletvekillerimiz Sayın Polat TÜRKMEN, Sayın Ahmet ÇOLAKOĞLU, Sayın Hamdi UÇAR, Belediye Başkanlarımız, İl Emniyet Müdürümüz, Kurum Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaşımız katılım sağladı.
                Düzenlenen etkinliğin Devrek İlçemize ve tüm Zonguldak’ ımıza hayırlı olmasını ve güzel gelişmelere vesile olmasını dilerim.