Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın İsmail Yücel Zonguldak Değerleri İle Buluşuyor Programı Kapsamında İlimizi Ziyarette Bulundular

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın İsmail Yücel Zonguldak Değerleri İle Buluşuyor Programı Kapsamında İlimizi Ziyarette Bulundular.

             Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın İsmail Yücel Zonguldak Değerleri İle Buluşuyor programı kapsamında ilimizi ziyarette bulundular.
             Doğu Marmara Bölge Müdürü Sayın Musa Aydemir ve İl Müdürümüz İsmail Maden eşliğinde öncelikle Sayın Müsteşar Yardımcımızın mezun olduğu Ticaret Meslek Lisesi ziyaret edildi. Ziyarette Okul Müdürümüz tarafından Sayın Müsteşar Yardımcımıza öğrencilik fotoğrafı hediye edildi. Daha sonra programa katılanlarla birlikte Zonguldak Valimiz Sayın Ahmet Çınar'ın misafiri olarak öğle yemeği yenildi. Ardından Zonguldak Gümrük Müdürlüğü Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ziyareti yapıldı. Gümrük Müdürlüğü ziyaretinin ardından İl Müdürlüğümüzü ziyaret eden Müsteşar Yardımcımız Sayın İsmail Yücel'e İl Müdürümüz tarafından ziyaretinin anısına hediye takdim edildi ve personelimizle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.
            Zonguldak Değerleri İle Buluşuyor programı kapsamında sunum yapan Müsteşar Yardımcımıza Zonguldak Valimiz Sayın Ahmet Çınar tarafından hediye takdimi yapıldı. Programın ardından Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü ve İl Müdürümüz İsmail Maden ile birlikte Sayın Müsteşar Yardımcımız İsmail Yücel tarafından ziyaret yapılıp, esnafların sorunları ve genel kurul çalışmaları ile ilgili bilgiler alındı. Birlik ziyaretinin ardından Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasına yapılan ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Metin Demir tarafından oda çalışmaları hakkında Sayın Müsteşar Yardımcımıza sunum yapıldı.Tüccar ve Sanayicilerimizin sorunları aktarıldı. Sayın Müsteşar Yardımcımız İsmail Yücele ilimize yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.