BERBERLER ODASI'NDAN ZİYARET

İlimiz Kdz. Ereğli Berberler, Güzellik Salonları ve Kuaförler Odası Başkanı Murat CEBESOY ve Başkan Yardımcısı Okan ŞİMŞEK, İl Müdürümüz İsmail MADEN’ i makamında ziyaret etti.


Ziyarette konuşan Kdz. Ereğli Berberler, Güzellik Salonları ve Kuaförler Odası Başkanı Murat CEBESOY “ Sayın Valimizin aldığı karar ile ilçemizde uygulanan Erkek berberlerine Pazar günü, Güzellik Salonları ve Kuaförlere Salı günü hafta tatili uygulaması ile tüm berber, güzellik salonu ve kuaför esnafının haftada bir gün tatil yapabildiğini, bu nedenle hepsinin Başta Sayın Valimiz olmak üzere emeği geçen herkes duacı olduklarını, bu süreçte işlemlerin usulüne uygun yürütülmesi ve sonuçlanmasında çok yoğun emek sarf etmelerinden dolayı özellikle İl Müdürümüze teşekkür ettiklerini ifade etmişlerdir.”
İl Müdürümüz İsmail MADEN, Kdz. Ereğli Berberler Güzellik Salonları ve Kuaförler Odası yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “göreve geldiği günden itibaren her zaman esnaf ve sanatkârların yanında olduğunu bundan sonra da esnaf ve sanatkârların yanında ve hizmetlerinde olacağını belirterek, Berberlerimizin, Güzellik Salonları ve Kuaförlerimizin memnuniyetlerinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.”