İl Birincisine Ödülü Verildi

15-21 Mart Tüketici Haftası Kapsamında Bakanlığımızca Düzenlenen Ortaokullar Arası Resim Yarışması Ödül Töreni Düzenlendi.

        Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Türkiye ortaokullar arası "Bilinçli tüketim ve tüketici hakları" konulu resim yarışmasında il birinciliğine layık görülen Gökçebey Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Gamze BAYRAKLI'ya düzenlenen törenle başarı belgesi ve hediye takdim edildi. Ayrıca resim öğretmeni ve okul yönetimi yönetimine plaket verildi.
        Törene Gökçebey ilçe Kaymakamı Ahmet KORKMAZ, Gökçebey Belediye Başkanı İsmet KARCI, Gökçebey Garnizon Komutanı Hamdi ÇAKIR, daire amirleri, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem COŞKUN, Zonguldak İŞKUR şube müdürü Seçim UYSAL, Zonguldak Teknik ve Meslek Anadolu Lisesi Müdürü Burhan KOYU, Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl AYTAŞ, Gökçebey İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan YILDIRIM, Memur-Sen İlçe Temsilcisi Erdal SATUK, Büro Memur-Sen Şube Başkanvekili Hüseyin AYYILDIZ ve öğrenciler katıldı.
        Törende bir konuşma yapan il müdürümüz İsmail MADEN Afrin'de kazanılan zafer için ordumuza tebriklerini ileterek şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize hayırlı acil şifalar diledi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından 21.si düzenlenen Tüketici Ödülleri kapsamında ortaokullar arası resim yarışmasında Zonguldak birincisi olarak belirlenen öğrencimizi, resim öğretmenini ve okul idaresini tebrik etti.
         Gökçebey İlçe Kaymakamı Ahmet KORKMAZ tarafından ödüllerin verilmesinden ardından Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem COŞKUN öğrencimize kendi yaptığı resmin tablosunu hediye etti.