İL MÜDÜRÜMÜZDEN KOZLU'DAKİ ODALARIMIZA ZİYARET

İl Müdürümüz İsmail Maden Kozlu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ile Kozlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi kefalet Kooperatif Başkanını ziyaret etti.

İl Müdürümüz İsmail MADEN iade-i ziyaret kapsamında Öncelikle Kozlu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şahin KALA' yı makamında ziyaret etti. İlçemizdeki esnaflarımızın sorunları ve Ticaret Müdürlüğü ile Esnaf Odası işbirliğinde esnaflarımıza ne tür programları yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ahilik ruhu ve Ahilik bilincinin yeniden yerleştirilmesinin ehemmiyetine vurgu yapıldı. Kozlu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şahin KALA ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.
Ardından Ticaret l Müdürü İsmail Maden ve Kozlu Esnaf Odaları Başkanı Şahin KALA Kozlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan EMEKSİZ’ i makamında ziyaret ettiler.
Halk Bankası üzerinden Esnaf ve Sanatkârları korunması ve geliştirilmesine yönelik kooperatifte yapılan çalışmalar değerlendirildi. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak esnaflarımıza en güzel hizmeti yapabileceğimiz değerlendirildi.
Zonguldak Ticaret İl Müdürlüğü olarak her iki başkanımıza çalışmalarında başarılar dileriz.