İl Müdürümüzden ziyaretler....

İl Müdürümüz İsmail MADEN bir dizi ziyaretlerde bulundu...

18 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan yeni fiyat etiketi yönetmeliği ve yerli üretim logosu ile ilgili perakende işletmelerin bilgilendirilmesi ve tüketici mağduriyetlerinin önüne geçilebilmesi amacıyla Zonguldak İl Merkezinde, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde faaliyet gösteren parakende işletmelerine yönelik Eğitim programı düzenlenmesi için İl Müdürümüz İsmail MADEN Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Sayın Muharrem COŞKUN'u ziyaret etti.
Ziyarette Bakanlığımızca alınan tedbirler neticesinde piyasadaki dalgalanmanın durulmasını ve enflasyonla mücadeleye esnafların destek vermesinin ehemmiyetine vurgu yapıldı.
Esnafların bilgilendirilmesi ve tüketicilerin korunması noktasında gösterilen çabalardan dolayı Birlik Başkanı Muharrem COŞKUN İl Müdürümüz İsmail MADEN'e teşekkürlerini iletti.
İl Müdürümüz İsmail MADEN tüketicilerin korunması ve ticaretin geliştirilmesi için 7/24 görevde olduklarını ifade etti.
Bakanlığımız tarafından Ticaret Bakanlığı'na bağlı İlimizdeki birimlerle koordineli olarak eğitim düzenlenmesi ile ilgili konuyu görüşmek üzere Zonguldak Gümrük Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirildi.
Zonguldak Gümrük Müdürlüğü'nün ve Kaçakçılık İstihbarat Müdürlüğü'nün görüşleri de alınarak en kısa sürede Bakanlık personellerine gerekli eğitimin verilmesinin yararlı olacağı değerlendirildi.